Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy

k zamyšlení...

Berte na sebe břemena
jedni druhých,
tak naplníte
zákon Kristův.

Gal. 6,2

Jsme na facebooku!

facebook ikona

Zdravotní sestra/bratr

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy

se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN

vypisuje výběrové řízení na pozici

ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR

pro

Evangelický domov pro seniory v Libici nad Cidlinou,

Domov se zvláštním režimem v Opolanech a v Pátku

nástup: dle dohody

Náplň práce:

  • základní ošetřovatelská péče u seniorů a osob s demencí na základě indikace ošetřujícího lékaře
  • administrativa spojená se zdravotní péčí – vedení ošetřovatelské dokumentace, vykazování provedených ošetřovatelských úkonů na zdravotní pojišťovny (práce s IS Cygnus)
  • komunikace s ošetřujícími lékaři klientů
  • řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů
  • aktivní spolupráce s ostatními členy týmu sociální služby

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání SŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru zdravotní sestra, všeobecná sestra, diplomovaná sestra
  • registrace dle zákona č. 96/2004 Sb., jako pracovník, který je schopen pracovat bez odborného dohledu
  • zdravotní (potravinářský) průkaz + očkování proti žloutence typu B (možno doplnit před nástupem)
  • trestní bezúhonnost (nutno doložit výpisem z Rejstříku trestů)
  • aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
  • práci na PC (výhodou je znalost práce s IS Cygnus)
  • komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci
  • výhodou je zkušenost s cílovou skupinou

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na celý i zkrácený úvazek nebo i na DPP
  • 6 týdnů dovolené (u HPP)
  • supervizní a metodickou podporu

Strukturovaný životopis zasílejte Mgr. Evě Tomanové, manažerce služeb péče,

na e-mail: pece.stred@diakonie.cz, tel.: 734 809 127.

Místo:Libice nad Cidlinou
Nástup:1. září
Výběrové řízení:Ano
Kontaktní osoba:Mgr. et Bc. Eva Tomanová
NAZEV WEBU