Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy

k zamyšlení...

Berte na sebe břemena
jedni druhých,
tak naplníte
zákon Kristův.

Gal. 6,2

Jsme na facebooku!

facebook ikona

Zdravotní sestra/bratr

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy

se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN

vypisuje výběrové řízení na pozici

ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR

pro

Evangelický domov pro seniory v Libici nad Cidlinou,

Domov se zvláštním režimem v Opolanech a v Pátku

nástup: dle dohody

Náplň práce:

  • základní ošetřovatelská péče u seniorů a osob s demencí na základě indikace ošetřujícího lékaře
  • administrativa spojená se zdravotní péčí – vedení ošetřovatelské dokumentace, vykazování provedených ošetřovatelských úkonů na zdravotní pojišťovny (práce s IS Cygnus)
  • komunikace s ošetřujícími lékaři klientů
  • řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů
  • aktivní spolupráce s ostatními členy týmu sociální služby

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání SŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru zdravotní sestra, všeobecná sestra, diplomovaná sestra
  • registrace dle zákona č. 96/2004 Sb., jako pracovník, který je schopen pracovat bez odborného dohledu
  • zdravotní (potravinářský) průkaz + očkování proti žloutence typu B (možno doplnit před nástupem)
  • trestní bezúhonnost (nutno doložit výpisem z Rejstříku trestů)
  • aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
  • práci na PC (výhodou je znalost práce s IS Cygnus)
  • komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci
  • výhodou je zkušenost s cílovou skupinou

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na celý i zkrácený úvazek nebo i na DPP
  • 6 týdnů dovolené (u HPP)
  • supervizní a metodickou podporu

Strukturovaný životopis zasílejte Mgr. Evě Tomanové, manažerce služeb péče,

na e-mail: pece.stred@diakonie.cz, tel.: 734 809 127.

Místo:Libice nad Cidlinou
Nástup:15. listopadu
Výběrové řízení:Ano
Kontaktní osoba:Mgr. et Bc. Eva Tomanová
NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha