Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy

k zamyšlení...

Berte na sebe břemena
jedni druhých,
tak naplníte
zákon Kristův.

Gal. 6,2

Jsme na facebooku!

facebook ikona

Zdravotní sestra/bratr

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy

se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN

vypisuje výběrové řízení na pozici

ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR

pro tyto sociální služby:

Evangelický domov pro seniory v Libici nad Cidlinou,

Domov se zvláštním režimem v Opolanech a v Pátku

nástup: možný ihned nebo dle dohody

Adresa pracoviště: Husova 2, 289 07 Libice nad Cidlinou, Opolany 84, Pátek 178

Náplň práce:

  • základní ošetřovatelská péče u seniorů na základě indikace ošetřujícího lékaře
  • administrativa spojená se zdravotní péčí – vedení ošetřovatelské dokumentace, vykazování provedených ošetřovatelských úkonů na zdravotní pojišťovny
  • komunikace s ošetřujícími lékaři klientů
  • řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů
  • aktivní spolupráce s ostatními členy týmu sociální služby

Požadujeme:

  • ukončené SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru zdravotní sestra, všeobecná sestra, diplomovaná sestra
  • platnou registraci dle zákona č. 96/2004 Sb., pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka
  • zdravotní průkaz a očkování proti hepatitidě typu „B“ (nebo ochota zahájit vakcinaci nejpozději při nástupu do zaměstnání)
  • práci na PC
  • komunikativnost a ochotu k týmové spolupráci
  • respekt k hodnotám zřizovatele
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Výhodou:

  • zkušenost s cílovou skupinou (senioři a lidé s demencí)
  • znalost programu IS Cygnus

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na celý i zkrácený úvazek nebo i na DPP
  • nástupní mzda 22 300 Kč u HPP na celý úvazek (s možností navýšení osobního příplatku po zapracování) nebo 130 Kč/hod u DPP – maximálně 300 hodin/rok
  • po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • 6 týdnů dovolené u HPP na celý úvazek
  • supervizní a metodickou podporu
  • možnost závodního stravování

Strukturovaný životopis zasílejte Mgr. Evě Tomanové, manažerce služeb péče,

na e-mail: pece.stred@diakonie.cz, tel.: 734 809 127.

Místo:Libice nad Cidlinou
Nástup:15. března
Výběrové řízení:Ano
Kontaktní osoba:Mgr. et Bc. Eva Tomanová
NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha